Opcje przeglądania

 

PostHeaderIcon Przypony spinningowe

Wytwarzane z aż 9 różnych linek przypony zgrupowaliśmy w 3 seriach.

CLASSIC

50-415-20; przypon serii CLASSIC, materiał Invisible, długość 15 cm, wytrzymałość 20 kg Classic Invisible Classic Surflon Classic to podstawowa, najbardziej dopasowana do większości warunków połowu, seria naszych przyponów spinningowych. Wykonane są z najwyższej jakości materiałów, takich jak Surflon, Surfstrand, Titanium Braid, Titanium Wire i fluorocarbon Invisible, zaopatrzone w doskonałe agrafki Power Lock i amerykańskie krętliki Rolling. Seria Classic zawiera przypony o wytrzymałości od 5–20 kg, precyzyjnie dopasowane do potrzeb polskich wędkarzy. Polecane do łowienia szczupaków i dużych sandaczy gwarantują pełną niezawodność i komfort użytkowania.

szczupak sandacz

LIGHT

52-403-20; przypon serii LIGHT, materiał Surfstrand 1x19, długość 20 cm, wytrzymałość 3 kg Light Surfstrand Light SurflonSeria  Light to finezyjnie wykonane i delikatne,  a jednocześnie bardzo wytrzymałe przypony spinningowe przeznaczone dla wędkarzy łowiących okonie, sandacze i inne ryby w miejscach, w których można spodziewać się kontaktu ze szczupakiem. Idealne do połowu na lekkie przynęty spinningowe, takie jak lekkie obrotówki czy niewielkie przynęty gumowe, są niemal niewidoczne w wodzie a dzięki wyjątkowej miękkości i elastyczności nie wpływają w żaden sposób na pracę przynęty. Materiały użyte do ich produkcji to najmniejsze przekroje fluorocarbonu Invisible oraz plecionek stalowych Surflon i Surfstrand, wśród nich najcieńsze w tej chwili na świecie linki stalowe o średnicy zaledwie 0.15 mm! Zastosowane zostały krętliki Rolling American Fishing Wire i agrafki Super Lock. Wytrzymałości w granicach 3–9 kg.

dorsz sandacz

BIG GAME

52-023-25; przypon serii BIG GAME, materiał Titanium Braid 1x7, długość 25 cm, wytrzymałość 23 kg Big Game Titanium Braid Big Game Surflon Big Game to najmocniejsze z naszych przyponów, gwarantujące sukces w konfrontacji nawet z najsilniejszym i największym drapieżnikiem. Polecane do połowu dużych szczupaków na średnie i duże przynęty, stają się niezbędne przy użyciu metody jerkowej. Materiały zastosowane do ich produkcji to największe przekroje materiałów Surflon, Surfstrand, Titanium Braid, Titanium Wire i fluorocarbonu Invisible. Krętliki Rolling i agrafki Power Lock dopełniają perfekcyjnej całości. Wytrzymałość w granicach od 18 do 30 kg.

szczupak


   

Przypon DRAGON Titanium Braid 1x7 A.F.W.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl